Tomasz Małek

jest jednym z najlepszych barmanów flairowych na świecie. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej wystąpił w ponad 180 konkursach w 35 państwach świata wygrywając 65 z nich w tym aż sześć tytułów mistrza świata w stylu flair. Tomek jako jedyny barman na świecie wygrał czterokrotnie najbardziej prestiżowy konkurs flair na świecie - Roadhouse World Final oraz, również czterokrotnie, największą międzynarodową ligę flair - WFA Grand Slam.

Tomek swoją przygodę z gastronomią rozpoczął w 2003. Od tamtego czasu pracował w najlepszych polskich restauracjach, klubach, koktajl barach oraz pracował na dziesiątkach zagranicznych wydarzeń m.in. w Las Veags, Monako, Tokyo, Kapsztadzie czy Londynie. Jako uznany specjalista zapraszany jest również do prowadzenia szkoleń i sędziowania zawodów barmańskich na całym świecie.

Kristina Shanchuk

Kristina karierę barmańską rozpoczęła w 2013 roku w rodzinnym Grodnie. Przez następnych sześć lat rozwijała swoje umiejętności koktajlowe pracując w topowych białoruskich barach oraz z sukcesami startując na konkursach barmańskich m.in. „Havana Club”, „Metaxa”, „Monin Cup”, „Drinks Come True” i wielu innych. W 2019 Kristina dołączyła do teamu The Roots a już pół roku później objęła funkcję Szefowej Baru. W barmaństwie najbardziej lubi kontakt z gośćmi oraz tworzenie autorskich koktajli do czego często wykorzystuje swoje pozostałe pasje – liternictwo, malowanie akwarelami, czytanie i podróże. Kristina w 2019 została nominowana do top 3 "Best Bar Ladies" przez BARPROOF.

Paweł Hyba

Początkowo praca za barem miała być dla niego formą dorobienia pieniędzy podczas studiów ale szybko przerodziła się w pasję, która trwa do dziś. Swoją przygodę rozpoczął kursem barmańskim, a pierwsze szlify barowe zdobywał przez trzy lata w swoich rodzinnych Tychach. Po wyjeździe do stołecznego miasta pracował w topowych koktajlbarach i restauracjach. Paweł jest laureatem oraz finalistą wielu prestiżowych konkursów barmańskich. Uwielbia tworzyć nowe koktajle i zaskakiwać swoich gości oryginalnymi smakami.